niedziela, 17 listopada 2013

II Kolska Gala Ślubna

Działasz w branży Ślubnej ?
.......  wystaw się na II Kolskiej Gali Ślubnej !
        Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w II edycji Kolskiej Gali Ślubnej która odbędzie się 2 lutego 2014 roku w Sali Sportowej przy Zespole Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych w Kole przy ul.Sienkiewicza 1. w godz.10:00 - 17:00.
      Zaprezentowane przez Państwa produkty i usługi umożliwią przyszłym Młodym Parom szersze i dokładniejsze ich zgłębienie już na samym starcie przygotowań a Państwu wyprzedzenie konkurencji nie biorącej udziału w tych targach.
     Proponujemy Państwu wynajęcie powierzchni wystawienniczej oraz  roczną bezpłatną reklamę Państwa firmy na Kolskim Portalu Ślubnym
    Zapewniamy szeroką reklamę KGŚ w mediach , prasie , plakatach i ulotkach w kluczowych miejscach.
    Zeszłoroczna edycja Gali zorganizowana była poza granicami miasta w Osieku Wielkim co nie przeszkodziło kilkuset osobom na jej odwiedzenie , dlatego w II edycji  szacujemy większą frekwencję wśród odwiedzających ze względu na bardzo dobrą lokalizacje obiektu wystawienniczego w centrum miasta.
     Podczas pierwszej Kolskiej Gali Ślubnej przygotowaliśmy dla zwiedzających wiele atrakcji m.in. loterię z bardzo cennymi nagrodami, pokazy mody, recitale muzyczne czy degustacje . Niewątpliwie wpłynęło to na liczbę odwiedzających  dlatego  w II edycji z cała pewnością ich nie zabraknie.


  Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z organizatorem pod adresem e-mail: kolska-gala@wp.pl w celu otrzymania karty zgłoszeniowej.

ZAPRASZAMY WYSTAWCÓW 
I NOWOŻEŃCÓW DO ZWIEDZANIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz