Dla wystawców Gali

Działasz w branży Ślubnej ?
.......  wystaw się na V Kolskiej Gali Ślubnej !        Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w V edycji Kolskiej Gali Ślubnej która odbędzie się 12 lutego 2017 roku w Restauracji Biały Fortepian w Kole ul.Toruńska 196   w godz.14:00 - 19:00.


    Zaprezentowane przez Państwa produkty i usługi umożliwią przyszłym Młodym Parom szersze i dokładniejsze ich zgłębienie już na samym starcie przygotowań a Państwu wyprzedzenie konkurencji nie biorącej udziału w tych targach.
     Proponujemy Państwu wynajęcie powierzchni wystawienniczej, możliwość prezentacji swojej oferty na scenie oraz  roczną bezpłatną reklamę Państwa firmy na Kolskim Portalu Ślubnym
    Zapewniamy szeroką reklamę KGŚ w mediach ( Tv Kablowa Koło )  , Baner nad ulicą Toruńską, plakatach i ulotkach w kluczowych miejscach ( sklepy, punkty gastronomiczne, słupy ogłoszeniowe,  , Baner na portalu LM i E-Kolo,
    Poprzednie edycje  cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem  co sprawiło że Kolska Gala Ślubna na stałe wpisała się w Harmonogram regionalnych wydarzeń. 
     Podczas poprzednich odsłon Kolskiej Gali Ślubnej przygotowaliśmy dla zwiedzających wiele atrakcji m.in. loterię z bardzo cennymi nagrodami, pokazy mody, recitale muzyczne, pokazy Magii czy degustacje . Niewątpliwie wpłynęło to na liczbę odwiedzających  dlatego  w V edycji z cała pewnością ich nie zabraknie.


  Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z organizatorem pod adresem e-mail: kolska-gala@wp.pl  lub tel. 509 538 727
Karta zgłoszeniowa

Dodatkowo oferujemy :

-  bezpłatny czas na scenie - 
 - umieszczanie reklam  i dystrybucja ulotek na całym terenie - .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz